360° Aero Panorāmas un Video

Augstas izšķirtspējas 360 grādu Aero Foto Panorāmas un 360° Video izgatavošana

Galvenais labas virtuālās tūres elements ir kvalitatīva un pareizā vietā uzņemta 360 grādu panorāmas fotogrāfija. Šobrīd, pateicoties bezpilotu aviācijas tehnikas attīstībai, mums ir atklājusies pārsteidzoši plaša skatu punkta izvēles brīvība – apvienojot profesionālu foto tehniku, bezpilotu helikopteri un tā pilota iemaņas, varam izvēlēties 360 grādu panorāmas skatu punktu praktiski jebkurā vietā un augstumā.

Mūsu Aero Foto Pakalpojumi

HD Aero Foto 360° Panorāmas nekustamajiem īpašumiem, tūrisma objektiem u.c.

No 360 grādu aero un zemes panorāmām izgatavojam Interaktīvas Virtuālas Tūres

Multimediju saturs tūrēm – aero foto, video, audio, apraksti, 3D vizualizācijas

Aero Marķēšana nekustamo īpašumu attīstības projektiem, pilsētplānošanai

Rīgas un Latvijas augstas izšķirtspējas aero fotogrāfijas lielformāta drukai u.c.

Šādās 360 grādu aero foto panorāmās varam parādīt jebkurus apskates objektus jaunā, ļoti iespaidīgā perspektīvā. Vai tie būtu tūrisma objekti, vai nekustamā īpašuma attīstības projekti, pilsētas vai zīmīgas dabas teritorijas – augstas izšķirtspējas 360 grādu panorāmas foto tūres palīdzēs izveidot prezentāciju jaunā – “augstākā” līmenī.

360 grādu panorāmas, aero foto un video uzņemšanai izmantojam bezpilotu helikopterus (saukti arī par kopteriem, droniem, UAV) palīdzību. Izmantojam tikai profesionālus, stabilus un drošus aparātus, kuriem varam uzticēt pacelt debesīs augstas klases foto un video tehniku.